Český výběrový set I. - natural

Neohodnoceno
680 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Vybíráme z naší nabídky českých ciderů to nejlepší

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento výběr obsahuje to, co považujeme za nejzajímavější ze současné české produkce ciderů. Jsou to cidery, které mají svůj pevný charakter, jsou výrazné a směle se mohou porovnávat s evropskou produkcí. 

CIDRE99 - Velmi suchý cider vyráběný francouzským stylem - tedy bez úprav a zrající v lahvi. Cidre99 pochází z Roštína z Zlínského kraje. Vlastní sad a jablka z blízkého okolí dává záruku kvalitních jablek. A to je základ. Cider je nefiltrovaný, nepasterovaný, bez přidaného CO2. Tento cider má ambice být vyráběný francouzským stylem. Je pravověrně suchý a poctivý, naturální a řemeslně zvládnutý. Udělá radost ortodoxním ciderařům. Prostě nechce cokoliv přiklášlovat. Buď se to líbí nebo ne. Cider je suchý a to dost.

Obsah 750ml 6,5%alc

 ČESKORÁJSKÝ CIDER - Původní, originální a domácí cider z Českého ráje suchý a řízný. Cider je lehce zakalený (cloudy), bez pasterizace, síření a pouze v limitovaném množství. Je jemně hořko-kyselý, se znaky  letních jablek a výrazným ovocným aroma. V průběhu je nejdříve lehounce sladký a postupně se projevují v chuti lehce svíravé tóny taninu a silné kyselinky, která podtrhne svěží charakter cideru. Cider, který ze všeho nejvíce připomíná španělskou sidru. 

UTOPIA 2017 - autenticky - tedy zcela čistě přírodní cestou, vyráběný český cider. Opravdu světová úroveň. Toto je kvalitní víno, které má skvělou vůni a silnou vrstevnatou chuť. Cidery jsou různé dle sudu z něhož pocházejí.

 Složení:  Cidre 99 750ml, ČESKORÁJSKÝ CIDER 750ml, UTOPIA Cider 2017 750ml.  Balení: stylový dárkový košík.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Potřebujete se poradit s výběrem cideru? Zavolejte nám kdykoliv na 776435796 nebo napište na obchod@dobrycider.cz.

DOPRAVA ZDARMA

Pro všechny objednávky nad 1800 Kč Vám doručíme zásilku zdarma.

OSOBNÍ ODBĚR

Využijte možnosti osobního vyzvednutí u nás na prodejně v Praze a ušetřete.

// BLOG NA TITULKU