Český výběrový set II. demisec

Neohodnoceno
590 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Vybíráme z naší nabídky českých ciderů to nejlepší

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento výběr obsahuje to, co považujeme za nejzajímavější ze současné české produkce ciderů. Jsou to cidery, které mají svůj pevný charakter, jsou výrazné a směle se mohou porovnávat s evropskou produkcí. 

TRADICE BÍLÝCH KARPAT - Polosladký, jemný lehce perlivý cidre francouzského typu z Bílých Karpat Tento Cidre vyrábí pan Uher podle receptu svého dědy, který žil v Lipině u Valašských Klobouk. Základem jsou staré odrůdy, tradiční postupy a ruční práce. Proto je jeho Cidre zdravý, lehký a osvěžující. Přírodní v chuti a vůni po jablkách tradičního sadu Bílých Karpat. Popis: jablečný, lehce perlivý, polosladký.Nesyceno, neslazeno, nepasterizováno.

PRVNÍ PRAJZSKÉ -  STRÝMKA  Řemeslný cider z Hlučínska. K výrobě cideru byl použit mošt ze zralých jablek staré německé odrůdy jabloní Strýmka (Bohnapfel). Svěží cider Strýmka Vás osloví především pořádným naperlením s řádnou porcí alkoholu, po kterém kocovinu nečekejte. 

 Ročník 2018 Obsahuje: jablečný mošt, cukr   8% Alc. Nepasterizováno, nefiltrováno Obsah: 750ml

DIVOKÉ JABLKO DEMI SEC -Velmi svěží cider, kde se harmonicky slučují sladké tóny a příjemná kyselinka částečně fermentovaného moštu. Vůně je silně zralá se sušeného ovoce. Barva je sytě oranžová, nápoj středně a přirozeně perlivý. Chuť vám připomene nedozrálé hrozny bílého vína v kombinaci s meruňkou, někdy hruškou. Velmi příjemný, dobře pitelný stolní cider

 

 

Složení: Cidre Bílé Karpaty 750ml, První Prajzské  cider  750ml, Divoké jablko Demi Sec 750ml  Balení: stylový dárkový košík.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Potřebujete se poradit s výběrem cideru? Zavolejte nám kdykoliv na 776435796 nebo napište na obchod@dobrycider.cz.

DOPRAVA ZDARMA

Pro všechny objednávky nad 1800 Kč Vám doručíme zásilku zdarma.

OSOBNÍ ODBĚR

Využijte možnosti osobního vyzvednutí u nás na prodejně v Praze a ušetřete.

// BLOG NA TITULKU